Ettevõttest

Mida Foolix teeb

Foolix OÜ on 2001. aastal loodud Eesti ettevõte, mis teostab isolatsioonitöidgaasi- ja küttesüsteemide ehitust ja tööstusseadmete kolimist. Lisaks Eestile teostame töid ka Baltikumis ja Põhja-Euroopas. Tänu pikaajalisele kogemusele saame pakkuda suurepärast kvaliteeti ning asjatundlikku meeskonda. Väärtustame professionaalsust ning kiirust, mida pakume koostööpartneritele ja klientidele.

Läheneme igale projektile personaalselt, mistõttu saame garanteerida parimad lahendused

Foolix OÜ töötajad on läbinud Põhjamaade tuletöökaardi koolituse, Soome tööohutuskaardi koolituse ning keevitajad on atesteeritud vastavalt standardile EVS-EN ISO 9606-1. Omame kategooriates surveseadmetööd, gaasitööd ja kaugküttetorustike tehnilise järelvaataja ning jätkutööde teostaja pädevustunnistusi.

Meil on vilunud ja pikaajalise töökogemusega meeskond, kes panustab maksimaalselt parima töötulemuse saavutamise eesmärgil. Pöörame põhjalikku tähelepanu materjalide valikule – kasutame ainult nõuetele vastavaid materjale, et tagada parim tulemus.

Foolix OÜ on 2001. aastal loodud Eesti ettevõte, mis teostab isolatsioonitöid, gaasi- ja küttesüsteemide ehitust ja tööstusseadmete kolimist.

Väärtustame Teie aega

Hinnates tasakaalustatud ressursikasutust tegutseme kliendi huve silmas pidades kiirelt ning kvaliteetselt.

Väärtustame kvaliteeti

Sõltumata projekti keerukusest ja mahust oleme endale standardiks seadnud vaid parima kvaliteedi.

Usaldame kogemusi

Pikaajalisele kogemusele tuginedes omame spetsialistide võrgustikku, kelle abil luua vaid parimaid lahendusi.